FRÉZOVACÍ CENTRUM

Pětiosé souvislé (kontinuální) frézování je vhodné pro frézování jednoduchých i tvarově komplikovaných hlubokých kapes a rohů, je „ideální“ pro profilování tvarů, umožňuje ještě kratší vyložení řezných nástrojů, umožňuje aplikovat strategie pro frézování bokem či s konstantním odklonem řezného nástroje od normály plochy v daném kontaktním bodě, umožňuje automatické zabránění kolizi bezpečným odklonem sestavy řezného nástroje (řezná část nástroje, jeho upínací část, upínač), čímž plně kontroluje kolizní stavy atd.

Tento proces obrábění je totiž založen na souvislé změně polohy řezného nástroje nejen pomocí lineárních, ale i rotačních os v průběhu oddělování třísek.

Tato metoda umožňuje výrobu lopatek oběžných kol a je jí možno považovat za velmi specifickou oblast výše naznačeného souvislého pětiosého obrábění.

Nabízíme volné kapacity na nově instalovaném CNC pětiosém obráběcím centru.

Obrábíme kontinuálně (souvisle) v pěti osách i  tvarově složité výrobky, jako jsou lopatky oběžných kol. Tato technologie umožňuje rychlé, složité a přesné třískové opracování polotovarů na minimální počet upnutí za velice nízké ceny. Rozměry stolu - 550x650 mm.

Dále nabízíme CNC laserové pálení, CNC vysekávání, CNC ohraňování plechů, sváření konstrukcí a ostatní zakázkovou kovovýrobu.

Nízké ceny - krátké dodací lhůty.